Formularz reklamacji

  • 1Zdarzenie
  • 2Opis
  • 3Lot
  • 4Roszczenie
  • 5Pasażer
  • 6Płatność
  • 7Potwierdzenie
  • 8Podsumowanie

Jeśli Twój lot był opóźniony lub odwołany, jeśli Twój bagaż był zagubiony albo wystąpiły inne problemy w podróży złóż reklamację do linii lotniczej (wybierz reklamowane zdarzenia, jedno lub kilka). UWAGA KONIEC PROMOCJI! Od 28.09.15 cena usługi 40,00PLN/zgłoszenie!

Nieregularność operacji lotniczej

Bagaż podręczny i rejestrowany

Bilet i umowa sprzedaży

Obsługa pasażeraInformacje uzupełniające


Informacje o połączeniu lotniczym


?

?
?


?


?

O jaką formę rekompensaty się ubiegasz?


?

Dane pasażera

?
?


?

?
  
  

  


* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych FC Management Sp. z o.o., ul. Łętowskiego 20 Katowice, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy pod numerem KRS 0000462256, NIP: 9542743110, REGON 24326195600000, zawartych w formularzu obejmującym opinię o usłudze lotniczej i/lub wniosek o udzielenie pomocy, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Wszystkie gromadzone danę będą wykorzystywane wyłącznie w zakresie niezbędnym do przekazania informacji o prawach pasażera, porady oraz wskazania możliwości rozwiązania zaistniałego problemu oraz dla celów marketingowych i handlowych. Informacje dotyczące poszczególnej sprawy, w formie anonimowej, mogą być zachowane dla celów statystycznych.

  

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych dotyczących korzystania przeze mnie z serwisu i funkcjonalności świadczonych przez FC Management Sp. z o.o. i podmioty z nią współpracujące w celach marketingowych.

  

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych oraz marketingowych wysyłanych przez FC Management Sp. z o.o. w imieniu własnym oraz na zlecenie podmiotów współpracujących.